Kontakt
 
 

 

Kontakty


Po - Pia 9:00 - 17:00

Web Obchod:

obchod@istores.sk

02 / 2090 1512

Po - Ne 9:00 - 20:00

Infolinka:

obchod@istores.sk

02 / 2090 1512


Predajne iStores

Bratislava

Avion

baavion@istores.sk

02 20 90 15 50

0903 475 676

Po - Ne 9:00 - 21:00

Bratislava

Polus

bapolus@istores.sk

02 20 90 15 30

0903 296 412

Po - Ne 10:00 - 21:00

Trnava

City Arena

ttarena@istores.sk

03 32 90 12 27

0903 691 123

Po - Ne 9:00 - 21:00

Nitra

Galéria MLYNY

nrmlyny@istores.sk

03 72 90 10 75

0914 32 30 30

Po - Ne 9:00 - 21:00

Banská Bystrica

Europa

bbeuropa@istores.sk

04 82 90 11 14

0911 726 356

Po - Ne 9:00 - 21:00

Poprad

Forum

ppforum@istores.sk

05 22 94 19 91

0903 534 306

Po - Ne 9:00 - 21:00

Prešov

Eperia

poeperia@istores.sk

05 12 90 10 00

0911 180 426

Po - Ne 9:00 - 21:00

Košice

Aupark

keaupark@istores.sk

05 56 22 54 03

0911 249 098

Po - Ne 9:00 - 21:00


Centrála spoločnosti

Po - Ne 09:00 - 17:00

WESTech, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 17

83104 Bratislava

SLOVENSKO

IČO: 35796111

IČ DPH: SK2020245557

Reklamácie:

reklamacie@istores.sk

02 / 2090 1527

Marketing:

marketing@istores.sk

02 / 2090 1539

Vedenie spoločnosti:

hq@istores.sk

02 / 4445 4090


Bankovné spojenie


Tatra banka, a.s. IBAN: SK45 1100 0000 0026 2673 0303    SWIFT: TATRSKBX
ČSOB, a.s. IBAN: SK43 7500 0000 0001 2501 3163    SWIFT: CEKOSKBX
Všeobecná úverová banka, a.s. IBAN: SK74 0200 0000 0019 0886 0451    SWIFT: SUBASKBX
Slovenská sporiteľňa, a. s. IBAN: SK52 0900 0000 0051 2430 6143    SWIFT: GIBASKBX
Prima banka Slovensko, a.s. IBAN: SK11 3100 0000 0040 0112 6500    SWIFT: LUBASKBX
UniCredit Bank Slovakia, a.s. IBAN: SK30 1111 0000 0066 1601 6008    SWIFT: UNCRSKBX


Pracuj v iStores


 

 
 
 
 
Prihlásenie
 
 
 
 
Menu
Košík
0 položiek,
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sleduj iStores aj na sociálnych sieťach
Odoberaj iStores newsletter
 
 
 
 

 

 

Copyright 2014 WESTech, spol. s.r.o., Stará Vajnorská 17, Bratislava

Všetky práva vyhradené

Zaslať otázku alebo chybu súvisiaci s webom

  • visa card
  • visa electron card
  • master card
  • maestro card
  • tatra pay
  • vub epay
  • cetelem

 

Zobrazit klasickou verzi

Technické riešenie © 2018 CyberSoft s.r.o.

SLK-WEBSHOP

K prevádzke nášho webu www.istores.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.