Avion Bratislava

Ivanská cesta 16, 821 04 Bratislava

 

Otváracie hodiny:

Po - Pi: 10:00 - 21:00

So - Ne: 09:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Ján Krajčír

Telefón: 02 20 90 15 50
Mobil: +421 903 475 676
E-mail: baavion@istores.sk

 

Otváracie hodiny: Po - Pi: 09:00 - 17:00

Kontaktná osoba: Juraj Hráček

Telefón: 02 2090 1588
E-mail: servisbaavion@istores.sk

⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Polus Bratislava

Vajnorská 100/A, Bratislava

 

Otváracie hodiny: Zatvorené

Kontaktná osoba: Viktor Kopča

Telefón: 02 20 90 15 30
Mobil: +421 903 296 412
E-mail: bapolus@istores.sk

⚲ Zobraziť na mape

Predajňa iStores Polus je od 11. 7. 2019 dočasne zatvorená.
V prípade riešenia reklamácie vám pomôžeme v najbližšej predajni iStores Avion v Bratislave.
Dostupnosť na tel. čísle 0903 296 412

Novú predajňu pre vás otvoríme v septembri 2019







 
 
 

 

City Arena Trnava

Kollárova 20, Trnava

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Ivana Žgančíková

Telefón: 03 32 90 12 27
Mobil: +421 903 691 123
E-mail: ttarena@istores.sk

⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

MLYNY Nitra

Štefánikova trieda 61, 949 01 Nitra

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 09:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Pavol Nemec

Telefón: 037 290 10 75
Mobil: +421 914 32 30 30
E-mail: nrmlyny@istores.sk

⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Europa SC Banská Bystrica

Na Troskách 25, Banská Bystrica

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Matej Kollár

Telefón: 048 29 01 114
Mobil: +421 911 726 356
E-mail: bbeuropa@istores.sk


Otváracie hodiny: Po - Pi: 09:00 - 17:00

Kontaktná osoba: Nikolas Sajdák

Telefón: 048 24 000 91
E-mail: servisbbeuropa@istores.sk

⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Forum Poprad

Námestie Sv. Egídia 3290/124, Poprad

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Lucia Chovanová

Telefón: 052 294 19 91
Mobil: +421 903 534 306
E-mail: ppforum@istores.sk

⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Eperia Prešov

Armádneho Generála L.Svobodu 25,

080 01 Prešov

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 09:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Dáša Pállová

Telefón: +421 51 290 1000
Mobil: +421 911 180 426
E-mail: poeperia@istores.sk

⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Aupark Košice

Námestie Osloboditeľov, Košice

 

Otváracie hodiny: Zatvorené

Kontaktná osoba: Mária Klimčáková

Telefón: 055 622 54 03
Mobil: +421 911 249 098
E-mail: keaupark@istores.sk

⚲ Zobraziť na mape

Predajňa iStores Košice je od 1. 7. 2019 dočasne zatvorená.
V prípade riešenia reklamácie vám pomôžeme v najbližšej predajni iStores Prešov v OC Eperia. Reklamáciu môžete taktiež poslať priamo na naše reklamačné oddelenie na adresu:
Oddelenie reklamácií, Westech s.r.o., Stará Vajnorská 17, 831 04 Bratislava
Dostupnosť na tel. čísle 0911 249 098

Vynovenú predajňu pre vás otvoríme v auguste 2019







 
 
 

 

Galerie Harfa

Českomoravská 2420/15a, Praha, ČR

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Mobil: +420 797 972 222
E-mail: harfa@istores.cz

⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Atrium Flora

Vinohradská 151/2828, Praha, ČR

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Mobil: +420 255 742 138
E-mail: flora@istores.cz

⚲ Zobraziť na mape







 
 
 


Forum Nová Karolina

Jantarová 3344/4, Ostrava, ČR

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Mobil: +420 797 972 222
E-mail: karolina@istores.cz

⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

OZC Zlaté Jablko

Náměstí Míru 174, Zlín, ČR

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Jan Kaňák

Mobil: +420 725 677 377
E-mail: zlin@istores.cz

⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Galerie Šantovka

Polská 1, Olomouc, ČR

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Michal Berka

Mobil: +420 797 972 222
E-mail: olomouc@istores.cz

⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

OC Breda & Weinstein

U Fortny 49/10, Opava, ČR

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Ondřej Skalba

Mobil: +420 770 172 208
E-mail: opava@istores.cz

⚲ Zobraziť na mape




 
 
 
 
 
Prihlásenie
 
 
 
 
Menu
Košík
0 položiek,
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sleduj iStores aj na sociálnych sieťach
Odoberaj iStores newsletter
 
 
 
 

 

 

Copyright 2014 WESTech, spol. s.r.o., Stará Vajnorská 17, Bratislava

Všetky práva vyhradené

Zaslať otázku alebo chybu súvisiaci s webom

  • visa card
  • visa electron card
  • master card
  • maestro card
  • tatra pay
  • vub epay
  • cetelem
Zobrazit klasickou verzi

Technické riešenie © 2019 CyberSoft s.r.o.

SLK-WEBSHOP

K prevádzke nášho webu www.istores.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac info