0  produkt
Košík je prázdny

Nakupuj online aj na splátky bez navýšenia a získaj darček k nákupu nad 500 €. Vyzdvihni si svoju e-shopovú objednávku osobne alebo využi náš autorizovaný servis vo vybraných predajniach iStores.

 

Kontakty


E-shop:

Po - Pia 9:00 - 17:00

obchod@istores.sk

02 2090 1512

 


Predajne iStores

Bratislava

Avion

baavion@istores.sk

02 2090 1550


0903 475 676


Výdaj e-shopových objednávok:

10:00 - 18:00

Bratislava

VIVO!

bavivo@istores.sk

02 2090 1530


0903 296 412


Dočasne zatvorené

Trnava

City Arena

ttarena@istores.sk

03 3290 1227


0903 691 123


Dočasne zatvorené

Nitra

Galéria MLYNY

nrmlyny@istores.sk

03 7290 1075


0914 32 30 30


Dočasne zatvorené

Banská Bystrica

Europa

bbeuropa@istores.sk

04 8290 1114


0911 726 356


Výdaj e-shopových objednávok:

10:00 - 18:00

Poprad

Forum

ppforum@istores.sk

05 2294 1991


0903 534 306


Dočasne zatvorené

Prešov

Eperia

poeperia@istores.sk

05 1290 1000


0911 180 426


Dočasne zatvorené

Košice

Aupark

keaupark@istores.sk

05 5290 1109


0911 249 098


Výdaj e-shopových objednávok:

10:00 - 18:00


Centrála spoločnosti

Po - Pi 08:30 - 17:00

WESTech, spol. s r.o.

 

Stará Vajnorská 17

83104 Bratislava

SLOVENSKO

IČO: 35796111

IČ DPH: SK2020245557

Ekonomické odd.:

ekonomika@westech.sk

 

Reklamácie:

reklamacie@istores.sk

Vedenie spoločnosti:

hq@istores.sk


Bankovné spojenie


Tatra banka, a.s. IBAN: SK45 1100 0000 0026 2673 0303    SWIFT: TATRSKBX
ČSOB, a.s. IBAN: SK43 7500 0000 0001 2501 3163    SWIFT: CEKOSKBX
Všeobecná úverová banka, a.s. IBAN: SK74 0200 0000 0019 0886 0451    SWIFT: SUBASKBX
Slovenská sporiteľňa, a. s. IBAN: SK52 0900 0000 0051 2430 6143    SWIFT: GIBASKBX






 

 

K prevádzke nášho webu www.istores.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac info...