0  produkt
Košík je prázdny

Predajňa Avion Bratislava bude do konca marca 2024 zatvorená z dôvodu rekonštrukcie.
Radi ťa obslúžime v najbližších predajniach v obchodných centrách Nivy a VIVO! Bratislava.

 

Kontakty


E-shop:

Po - Pia 9:00 - 17:00

obchod@istores.sk

02 2090 1512

 


Predajne iStores

Nivy Bratislava

banivy@istores.sk

02 3535 3143


0903 039 217

Po - Pi 10:00 - 21:00

So - Ne 09:00 - 21:00

Avion Bratislava

baavion@istores.sk


Predajňa zatvorená do konca marca 2024 z dôvodu rekonštrukcie

VIVO! Bratislava

bavivo@istores.sk

02 2090 1530


0903 296 412

Po - Ne 10:00 - 21:00

City Arena Trnava

ttarena@istores.sk

03 3290 1227


0903 691 123

Po - Ne 09:00 - 21:00

Promenada Nitra

nrpromenada@istores.sk

03 7290 1076


0904 915 619

Po - Ne 09:00 - 21:00

Mlyny Nitra

nrmlyny@istores.sk

03 7290 1075


0914 323 030

Po - Ne 09:00 - 21:00

Tulip Martin

mttulip@istores.sk

04 3321 1405


0910 752 328

Po - Ne 09:00 - 21:00

Europa Banská Bystrica

bbeuropa@istores.sk

04 8290 1114


0911 726 356

Po - Ne 09:00 - 21:00

RGB Liptov

lmrgb@istores.sk

04 4321 1291


0910 752 583

Po - Ne 09:00 - 20:00

Galéria Lučenec

lcgaleria@istores.sk

04 7321 1141


0911 061 794

Po - Ne 09:00 - 21:00

Forum Poprad

ppforum@istores.sk

05 2294 1991


0903 534 306

Po - Ne 09:00 - 20:00

Novum Prešov

ponovum@istores.sk

05 1290 1001


0910 518 064

Po - Ne 09:00 - 21:00

Aupark Košice

keaupark@istores.sk

05 5290 1109


0911 249 098

Po - Ne 09:00 - 21:00


Centrála spoločnosti

Po - Pi 08:30 - 17:00

WESTech, spol. s r.o.

 

Stará Vajnorská 17

83104 Bratislava

SLOVENSKO

IČO: 35796111

IČ DPH: SK2020245557

Ekonomické odd.:

ekonomika@westech.sk

 

Reklamácie:

reklamacie@istores.sk

Marketing:

marketing@istores.sk

 

Vedenie spoločnosti:

hq@istores.sk


Bankovné spojenie


Tatra banka, a.s. IBAN: SK45 1100 0000 0026 2673 0303    SWIFT: TATRSKBX
ČSOB, a.s. IBAN: SK43 7500 0000 0001 2501 3163    SWIFT: CEKOSKBX
Všeobecná úverová banka, a.s. IBAN: SK74 0200 0000 0019 0886 0451    SWIFT: SUBASKBX