Predajne
 
 
 

 

 

 

Avion Bratislava

Ivanská cesta 16, 821 04 Bratislava

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 10:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Ján Krajčír

Telefón: 02 20 90 15 50
Mobil: + 421 903 475 676
E-mail: baavion@istores.sk

 

Otváracie hodiny: Po - Pi: 10:00 - 17:00

Kontaktná osoba: Juraj Hráček

Telefón: 02 2090 1588
E-mail: servisbaavion@istores.sk

⚲ Zobraziť na mape

 





 

 

 

Polus Bratislava

Vajnorská 100/A, Bratislava

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 10:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Viktor Kopča

Telefón: 02 20 90 15 30
Mobil: +421 903 296 412
E-mail: bapolus@istores.sk

⚲ Zobraziť na mape






 

 

 

City Arena Trnava

Kollárova 20, Trnava

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Ivana Žgánčiková

Telefón: 03 32 90 12 27
Mobil: +421 903 691 123
E-mail: ttarena@istores.sk

⚲ Zobraziť na mape

 





 

 

 

MLYNY Nitra

Štefánikova trieda 61, 949 01 Nitra

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 09:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Pavol Nemec

Telefón: 037 290 10 75
Mobil: + 421 914 32 30 30
E-mail: nrmlyny@istores.sk

⚲ Zobraziť na mape






 

 

 

Europa SC Banská Bystrica

Na Troskách 25, Banská Bystrica

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: František Poláček

Telefón: 048 29 01 114
Mobil: +421 911 726 356
E-mail: bbeuropa@istores.sk

⚲ Zobraziť na mape

 


 

 

 

 

 

 

Forum Poprad

Námestie Sv. Egídia 3290/124, Poprad

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Lucia Chovanová

Telefón: 052 294 19 91
Mobil: + 421 903 534 306
E-mail: ppforum@istores.sk

⚲ Zobraziť na mape

 


 


 

 

 

Aupark Košice

Námestie Osloboditeľov, Košice

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Mária Klimčáková

Telefón: 055 622 54 03
Mobil: + 421 911 249 098
E-mail: keaupark@istores.sk

⚲ Zobraziť na mape






 

 

 

Galerie Harfa

Českomoravská 2420/15a, Praha, ČR

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Mobil: +420 797 972 222
E-mail: harfa@istores.cz

⚲ Zobraziť na mape





 

 

 

Atrium Flora

Vinohradská 151/2828, Praha, ČR

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Mobil: +420 255 742 138
E-mail: flora@istores.cz

⚲ Zobraziť na mape





 

 



Forum Nová Karolina

Jantarová 3344/4, Ostrava, ČR

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Mobil: +420 797 972 222
E-mail: karolina@istores.cz

⚲ Zobraziť na mape





 

 

 

OZC Zlaté Jablko

Náměstí Míru 174, Zlín, ČR

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Jan Kaňák

Mobil: +420 725 677 377
E-mail: zlin@istores.cz

⚲ Zobraziť na mape





 

 

 

Galerie Šantovka

Polská 1, Olomouc, ČR

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Michal Berka

Mobil: +420 797 972 222
E-mail: olomouc@istores.cz

⚲ Zobraziť na mape

 
 
 
 
Prihlásenie
 
 
 
 
 
 
Košík
0 položiek,
 
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sleduj iStores aj na sociálnych sieťach
Odoberaj iStores newsletter
 
 
 
 

 

 

Copyright 2014 WESTech, spol. s.r.o., Stará Vajnorská 17, Bratislava

Všetky práva vyhradené

Zaslať otázku alebo chybu súvisiaci s webom

  • visa card
  • visa electron card
  • master card
  • maestro card
  • tatra pay
  • vub epay
  • cetelem

 

Technické riešenie © 2017 CyberSoft s.r.o.

SLK-WEBSHOP