0  produkt
Košík je prázdny

Predajňa Avion Bratislava bude do konca marca 2024 zatvorená z dôvodu rekonštrukcie.
Radi ťa obslúžime v najbližších predajniach v obchodných centrách Nivy a VIVO! Bratislava.

 
 
 

 

Nivy Bratislava

Mlynské Nivy 3, 821 09 Bratislava

 

Otváracie hodiny:

Po - Pi: 10:00 - 21:00

So - Ne: 09:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Ján Krajčír

Telefón: 02 3535 3143
Mobil: +421 903 039 217
E-mail: banivy@istores.sk

 

Otváracie hodiny servisu: Po - Pia: 10:00 - 18:00

Kontaktná osoba: Juraj Hráček

Telefón: 02 3535 3144
E-mail: servisbanivy@istores.sk


⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Avion Bratislava

Ivanská cesta 16, 821 04 Bratislava

 

Otváracie hodiny:

Dočasne zatvorené.

E-mail: baavion@istores.sk

 


⚲ Zobraziť na mape

Z dôvodu rekonštrukcie bude predajňa do konca marca 2024 zatvorená.

Svoje zariadenia môžeš počas tejto doby odovzdať do servisu v najbližšej predajni v centre Nivy alebo VIVO! Bratislava alebo v ktorejkoľvek predajni iStores. Bližšie informácie o servisných strediskách nájdete tu.







 
 
 

 

VIVO! Bratislava

Vajnorská 100/A, 831 04 Bratislava

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 10:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Dávid Homola

Telefón: 02 2090 1530
Mobil: +421 903 296 412
E-mail: bavivo@istores.sk


⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

City Arena Trnava

Kollárova 20, 917 01 Trnava

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Peter Hudec

Telefón: 03 3290 1227
Mobil: +421 903 691 123
E-mail: ttarena@istores.sk


⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Promenada Nitra

Napervillská 4837/5

949 01 Nitra

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Patrik Butkovský

Telefón: 037 290 1076
Mobil: +421 904 915 619
E-mail: nrpromenada@istores.sk

 

Otváracie hodiny servisu: Po - Pia: 10:00 - 18:00

Kontaktná osoba: Miroslav Petránik

Telefón: 037 290 1077
E-mail: servisnrpromenada@istores.sk


⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

MLYNY Nitra

Štefánikova trieda 61, 949 01 Nitra

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Pavol Nemec

Telefón: 03 7290 1075
Mobil: +421 914 323 030
E-mail: nrmlyny@istores.sk


⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Tulip Martin

Pltníky 2, 036 01 Martin-Záturčie

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Matej Čupka

Telefón: 04 3321 1405
Mobil: +421 910 752 328
E-mail: mttulip@istores.sk



⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Europa SC Banská Bystrica

Na Troskách 25, 974 01 Banská Bystrica

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Katarína Slančíková

Telefón: 04 8290 1114
Mobil: +421 911 726 356
E-mail: bbeuropa@istores.sk


Otváracie hodiny servisu: Po - Pia: 10:00 - 18:00

Servisné stredisko bude 21. 2. 2024 zatvorené

Kontaktná osoba: Tomáš Štrbík

Telefón: 04 8240 0091
E-mail: servisbbeuropa@istores.sk


⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

RGB Liptov

Kamenné pole 4449/3,
031 01 Liptovský Mikuláš

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 20:00

Kontaktná osoba: Branislav Meško

Telefón: 04 4321 1291
Mobil: +421 910 752 583
E-mail: lmrgb@istores.sk



⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Galéria Lučenec

Námestie Republiky 5994/32,
984 01 Lučenec

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Karol Sevejáni

Telefón: 04 7321 1141
Mobil: +421 911 061 794
E-mail: lcgaleria@istores.sk



⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Forum Poprad

Námestie Sv. Egídia 3290/124,

058 01 Poprad

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 20:00

Kontaktná osoba: Lukáš Scholtz

Telefón: 05 2294 1991
Mobil: +421 903 534 306
E-mail: ppforum@istores.sk


⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Novum Prešov

Námestie legionárov 15267/1,

080 01 Prešov

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Dávid Novotný

Telefón: 05 1290 1001
Mobil: +421 910 518 064
E-mail: ponovum@istores.sk


⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Aupark Košice

Námestie Osloboditeľov 1, 040 01 Košice

 

Otváracie hodiny:Po - Ne: 9:00 - 21:00

Kontaktná osoba: Rudolf Terefenko

Telefón: 05 5290 1109
Mobil: +421 911 249 098
E-mail: keaupark@istores.sk


Otváracie hodiny servisu: Po - Pia: 10:00 - 18:00

Kontaktná osoba: Matej Matkobiš

Telefón: 02 2090 1579
E-mail: serviskeaupark@istores.sk


⚲ Zobraziť na mape







Predajne iStores - Česká republika







 
 
 

 

Galerie Harfa

Českomoravská 2420/15a,
190 00 Praha 9 – Libeň

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Mobil: +420 775 882 267
E-mail: harfa@istores.cz


⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Atrium Flora

Vinohradská 2828/151,
130 00 Praha 3 - Žižkov

 

Otváracie hodiny:

Po - So: 09:00 - 21:00

Ne: 10:00 - 21:00

Mobil: +420 775 882 265
E-mail: flora@istores.cz


⚲ Zobraziť na mape







 
 
 


Forum Nová Karolina

Jantarová 3344/4,
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Mobil: +420 775 884 292
E-mail: karolina@istores.cz


⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

OC Centro Zlín

3. května 1170, 763 02 Zlín, ČR

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 20:00

Mobil: +420 725 844 587
E-mail: centrozlin@istores.cz


⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Galerie Šantovka

Polská 1, 779 00 Olomouc, ČR

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Mobil: +420 797 972 222
E-mail: olomouc@istores.cz


⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

OC Breda & Weinstein

U Fortny 49/10, 746 01 Opava, ČR

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Mobil: +420 770 172 208
E-mail: opava@istores.cz


⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

OC Futurum

Brněnská 1825/23A, 500 09
Hradec Králové, ČR

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Mobil: +420 602 782 410
E-mail: futurum@istores.cz


⚲ Zobraziť na mape







 
 
 

 

Aupark Shopping Center

Gočárova třída 1754/48a, 500 02 Hradec Králové, ČR

 

Otváracie hodiny: Po - Ne: 9:00 - 21:00

Mobil: +420 602 569 458
E-mail: hradec@istores.cz


⚲ Zobraziť na mape